В 1913 році в приході було 2 церкво-приходські однокласні школи (із них одна жіноча і одна змішана в Фастівці). «Одна одноклассная ведомства народного просвещения, 1 земская 2-х классная четырехкомплектная. Церковная школа женская помещается в доме собственном, а смешанная в населённом, на содержание её отпускается от казны 360руб на содержание Фастовецкой смешанной школы от казны 360 руб., и от общины 200 руб., обучается 60 мальчиков, 30 девочек в Фастовецкой ц-пр. школе. В Великснетинскойженской ц-пр школе 13 девочек».В 1914 році в ц-п-ш. навчалося 43 хлопчики Законовчителем «сельського 1 классного народного училища состоит» сільський приходський священик Платон Ілліч Миронович (з 1874 року) за що отримував 50 рублів від «Министерства Народного Просвещения». Крім цього він викладав і в ц. п. ш, за що отримував 30 рублів.(4)
Як було сказано вище в 1911 році в селі було відкрито земську 2-х класну чотирьохкомплектну школу. Школа була гарна, цегляна зі світлими просторими класами. Біля школи було збудовано будинок для вчителів. Школа розташовувалася на центральній вулиці (зараз вулиця Леніна), з лівого боку в напрямку на Мотовилівку, де зараз збудована передостання хата.
Вчителями там були в 1914 році:
Андрій Федорович — вчитель математики, образотворчого мистецтва, співів.
Олімпіада Філіповна — вчителька історії.
Кирило Лукич Личик — завідуючий, викладав російську мову і природознавство.
Григорій Петрович — вчитель географії.
Церковноприходська школа для дівчаток розташовувалась біля церкви викладала там Мотрона Іванівна.
Однокласна школа відомства Народної освіти знаходилась на Титарівщині. Викладав там Степан Платонович.
Після 1917 року всі школи були зведені в одну чотирирічну школу. Залишалося дві будівлі — одна будівля земської школи і її філія на Титирівщині.
В 1921 році було створено піонерську організацію...